سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

دستبند های سلامتی علاوه بر کار کرد ساعت و زمان، امکانات متعدد بسیار زیادی را در اختیار شما قرار داده و می توانید انواع فعالیت های ورزشی و سلامتی خود را دنبال نموده و بررسی نمایید تا برنامه ریزی منسجم و منظم ورزش، خواب و پیاده روی خود را طراحی نمایید.

ادامه مطلب...

دستگاه های بخور سرد یکی از بهترین محصولات سال گذشته محسوب می شود که در راستای ارتقای سلامت جسمانی افراد برای شما عزیزان در دسترس می باشد. شما می توانید از این دستگاه های برای از بین بردن ویروس و یا میکروب هایی که در اطراف خود وجود دارد استفاده نمایید. دستگاه بخور سرد یونیزه با مخزن ربع لیتری LOVELY BABY USB HUMIDIFIER نیز یکی از بهترین های بخور سرد می باشد. شما می توانید در هر مکان از این دستگاه استفاده نمایید و رطوبت را به محیط اطراف خود بتابانید.

ادامه مطلب...

محصولات مختلفی با خاتم کاری ساخته می شود که برخی از آنها کاملا کاربردی می باشند مانند جا قلمی خاتم کاری که می تواند یک هدیه تبلیغاتی نفیس محسوب شود. جعبه خاتم کاری ارزان قیمت، نیز یکی از محصولات خاتم کاری می باشد که علاوه بر جنبه تزئنی می تواند کاربردی باشد و شما براحتی از آن برای نگهداری زیورآلات خود از آن استفاده کنید. این جعبه خاتم کاری چوبی دارای ابعاد 5.5*8*11 سانتی متر می باشد که سطح خارجی آن با هنر اصیل خاتم کاری تزئین شده است و داخل آن را برای سهولت در استفاده آستر کشی کرده اند.

ادامه مطلب...

در فیروزه کوبی از زیر ساخت های مختلفی استفاده می شود از جمله زیر ساختهای مسی، برنجی، نقره و ورشو. که در حال حاضر بیشترین زیر ساخت مورد استفاده مس می باشد که زیبایی فیروزه که به لعل آبی معروف می باشد در کنار مس دو چندان می شود. محصولات فیروزه کوبی بیشتر جنبه تزئینی دارند و بازار فروش فیروزه کوبی در شهر اصفهان بخصوص برای جهیزیه بسیار داغ می باشد. استفاده از سنگ فیروزه در فیروزه کوبی به دلیل خواص درمانی آن نیز می باشد این سنگ باعث شادی و نشاط در افراد غمگین و افسرده می شود و نیرو و ارتعاشات منفی و مضر را دور می کند.

ادامه مطلب...

جا حبوباتی دیواری دوقلوشیر دار، نسل جدید ظروف نگهداری حبوبات می باشد که با رعایت کلیه شرایط نگهداری مورد نیاز برای این مواد غذایی طراحی و تولید شده است.  این محصول جدید و کارآمد، مطابق با سبک زندگی جدید و سلیقه های مدرن با استفاده از مواد اولیه استاندارد و عالی که شامل استانداردهای ملی و بین المللی می باشد طراحی و تولید شده است. این محصول به عنوان یک جا حبوباتی ارزان قیمت می تواند یک انتخاب  مناسب  برای نوعروسان برای تهیه جهیزیه باشد که علاوه بر سبک مدرن، زیبایی خاصی نیز دارا می باشد.


ادامه مطلب...

این آبمیوه گیری بدلیل قطر زیاد آن مرکبات و انار را با هر اندازه ای که باشند آبگیری میکند.

ادامه مطلب...

از کنترل روی بدنه دستگاه برای حرکت در بین تراک‌های موزیک، تنظیم صدا و توقف/پخش  استفاده می شود.
هدفون گردنی رم خور با انواع تلفن‌های هوشمند ، رایانه یا تبلت متصل میشود. این هدفون ها دارای مقاومت بالا در برابر آب و تعرق هستند.

ادامه مطلب...

خرید سفره قلمکار علاوه بر آنکه میتواند یک رومیزی زیبا و جذاب باشد، میتواند به عنوان یک هدیه چشم نواز در نظر گرفته شود. هنر قلمکاری به چیت سازی نیز در گذشته معرف بوده است که علت آن استفاده از پارچه چیت در تولید این محصول می باشد. لازم بذکر است هنرقلمکاری در سایر شهر ها نیز به گونهای پراکنده تولید می شود ولی تنها در اصفهان می باشد که این محصول کاملا به روش سنتی تهیه و تولید می باشد.

ادامه مطلب...

دستگاه های حباب ساز دستی معمولا وسیله هایی یکبار مصرف هستند که باید با دست اقدام به ساخت تک تک حباب ها نماییم.

ادامه مطلب...

نام دیگر هنر قلمکاری چیت سازی است. قلمکاری یعنی نقش زدن یا چاپ روی پارچه. این هنر در دوره ی شاه عباس به دلیل علاقه ی درباریان به آن به اوج خود رسید. در دوره های قدیم اغلب لباس های مردانه و زنانه از پارچه های قلمکاری تولید می شد.

ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است