سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هر کس برای یک بار هم که رانندگی کرده باشد می داند که چقدر نور خورشید و انعکاس آن از کف جاده در روز، و نور چراغ های ماشین ها و انعکاس آن ها در شب آزار دهنده می باشند. این مشکل دارای حل های متعددی است اما بهترین راه حلی که تا کنون در کل دنیا ارایه شده و طرفداران زیادی هم دارد، فیلتر های مخصوصی است که از طریق گیره به آفتابگیر متصل شده و دیدی بسیار عالی و واضح به شما می بخشد.

ادامه مطلب...

از جمله عایق کاری های موقت، می توان به عایق کاری های درب ها و پنرجه ها در فصل زمستان اشاره کرد، استفاده از پلاستیک محافظ پنجره یکی از این روش ها می باشد که یک روش موقت به منظور جلوگیری از نفوذ سرما در زمستان به داخل ساختمان می باشد. از دیگر روش های عایق سازی پنجره ها در زمستان می توان به استفاده از پرده های ضخیم و چند لایه اشاره کرد که هزینه های زیادی به دنبال نداشته و متناسب با فصل قابل تعویض می باشند.

ادامه مطلب...

شاید شما نیز تا بحال از پلاستیک برای عایق سازی استفاده کرده باشید، این روش علاوه بر کارایی دارای قیمت مناسبی نیز می باشد. ما در اینجا قثد داریم شما را با نسل جدیدی از نایلون پشت پنجره برای عایق سازی آشنا کنیم. پلاستیک عایق پنجره آسان مش، محصولی جدید با کارایی بالا که نه تنها در مصرف انرژی صرفه حویی می کند، بلکه موجب ذخیره شدن پول شما نیز می شود. زیرا در این روش علاوه بر عدم هدر رفت انرژی که مانع از پرداخت هزینه های بالاتر می شود، به دلیل قیمت مناسب و مقرون بصرفه بودن در پول شما صرفه جویی می کند.

ادامه مطلب...

همانطور که اشاره کردیم عایق بندی پنجره های قدیمی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی گرمایشی می باشد، به این منظور می توان از پلاستیک عایق سرما استفاده نمود که از روش های بسیار ساده و کم هزینه برای عایق بندی می باشد. پلاستیک عایق پنجره آسان مش یکی از انواع عایق های پلاستیکی مورد استفاده برای عایق نمودن پنجره ها در فصول سرد سال می باشد. این محصول دارای روش نصب بسیار آسان بوده و به دلیل عدم نیاز به ابزار و مهارت خاص برای نصب از محبوب ترین و پر کاربرد ترین عایق های حرارتی محسوب می شود.

ادامه مطلب...

 گوشواره چرم تک سبد یک ست 6 جفتی گوشواره چرم با 6 رنگ مختلف و زیباست که استایلی بسیار خاص و اسپرت به شما می دهد.

ادامه مطلب...

یکی از مهم ترین راههای هدر رفت هوای گرم، پنجره های متعدد در ساختمان است، برای جلوگیری از این هدر رفت و ایجاد هوای مطبوع تر و گرم تر در داخل بهتر است پنجره های خود را عایق نمایید، عایق پنجره آسان مش با نوع خاص و ویژه اش بهترین عایق پنجره خواهد بود که علاوه بر کارایی بالا از زیبایی قابل ملاحظه ای نیز برخوردار است.

ادامه مطلب...

چسب های ارائه شده همراه این درب های مگنتیک آسان مش درجه یک با قدرت چسبندگی فوق العاده بالایی می باشد، این درب ها از قسمت بالایی و طرفین بر روی چهار چوب نصب می شود. چسب بکار رفته در قسمت بالایی پهنای بیشتری دشاته و در طرفین پهنای کمتری دارد. قبل از نصب درب توری مغناطیسی شما باید چهار چوب درب را به خوبی پاک کرده تا از هر گونه آلودگی پاک شود، نصب این درب به هیچ مهارت، ابزار خاصی، سوراخ کاری و.... نیاز ندارد. سپس چسب های درب را محکم به کناره های چهار چوب مورد نظر بچسبانید.

ادامه مطلب...

شما می توانید با خرید توری مغناطیسی آسان مش براحتی علاوه بر جلوگیری از ورود حشرات به داخل از مزیت جریان هوای تازه به داخل ساختمان بهرمند شوید.  قدرت و استحکام توری مورد استفاده در تولید این محصول یکی از مهمترین ویژگی های این محصول می باشد. شما می توانید براحتی این پرده توری مغناطیسی را بدون نیاز به استفاده از ابزار خاصی نصب کنید. بر روی لبه هایی این پرده توری یک چشب پهن دو طرفه در نظر گرفته شده که با قدرت فوق العاده ای پرده را به عنوان چهارچوب نصب می شود.

ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است