سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

گیرنده های دیجیتالی که برای موبایلها و تبلتهای هوشمندی طراحی گردیده اند میتوانند دستگاه شما را به یک تلویزیون تبدیل نمایند و شبکه ها و برنامه های مختلف را با کیفیت بالا نمایش دهند. از بین گیرنده های مختلف موجود در بازار یکی از گیرنده هایی که هم قیمت مناسبی دارد و هم از کیفیت بالایی برخوردار می باشد در ادامه به شما معرفی خواهد شد. لازم به ذکر است که برای استفاده از این دستگاه می بایست تلفن یا تبلتتان از قابلیت OTG پشتیبانی نماید.


گیرنده-دیجیال-موبایل-تبلت


با خرید گیرنده دیجیتال موبایل ارزان PadTV PT115 Mygica میتوانید دستگاه اندرویدتان را به یک تلویزیون تبدیل نمایید و از تماشای شبکه های مختلف و دلخواهتان لذت ببرید.گیرینده-دیجیتال-اندروید


این گیرنده دیجیتال همانطور که پیشتر اشاره شد برای سیستم عامل اندروید طراحی گردیده است و یکی از پرفروش ترین محصولات کمپانی معتبر چینی مای جیکا می باشد. این گیرنده دیجیتال موبایل بدون نیاز به برق یا سیمکارت یا اینترنت میتواند امواج را دریافت نموده و در دستگاه مقصد آنها را انتقال دهد.


گیرینده-دیجیتال-اندروید


برای استفاده از این دستگاه، تلفن با تبلت اندرویدیتان می بایست دارای حداقل سیستم عامل اندروید 4.1 به بالا و پردازنده 2 هسته ای 1 گیگاهرتز به بالا باشد تا بتواند به خوبی کار نماید. از دیگر ویژگی های مثبت این دستگاه مفید میتوان به اندازه کوچک و جمع و جور آن، پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها(EPG)،مجهز به سیستم Time Shifting، پشتیبانی از شبکه های HDTV، دارای آنتن نصبی و نصب راحت و آسان آن اشاره کرد.


خرید-گیرنده-دیجیتال


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است