سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

کاور کالسکه از آن دسته محصولات به درد بخوری است که بسیاری از مادران از آن بی خبر هستند و نمی دانند چقدر کار ان ها را ساده تر می سازد. کاور کالسکه تک سبد یک مدل جدید ایرانی است که شما را از خرید کاور با قیمت های سرسام آور بی نیاز می نماید. کاور باران از جنس نوعی پلاستیک بسیار شفاف و با کیفیت دوخته شده و بر روی کالسکه قرار می گیرد و همانند یک اتاقک محتفظ کودک را در بر می گیرد تا باد و باران،هوای سرد و گرد و غبار به کودک دلبند شما نرسد و بتوانید در انواع آب و هوا به راحتی از کالسکه استفاده نمایید.

در قیمت های کناری کاور، سوراخ هایی برای عبور و مرور هوا تعبیه شده است تا جریان آزاد هوا در داخل کالسکه قطع نگردد.

 

 

کاور کالسکه

 

 

مشخصات

برند و مدل کاور کالسکه تک سبد
جنس کاور پلاستیکی با کیفیت و شفاف
ابعاد 50*70*85 سانتی متر
وزن 480 گرم
مناسب برای اکثر برند های کالسکه
سایر دارای سوراخ های تهویه هوا در دو طرف، جیب در پشت، محافظت کودک در برابر باران، برف، گرد و غبار ، هوای سرد و ...

 

 

 

کاور کالسکه بچه

 

 

کاور کالسکه از آن دسته کالاهای مراقبتی کودک است که واقعا کار برد داشته و کودک را در برابر باران، هوای سرد، گرد و غبار و ... محافظت کرده و این امکان را فراهم می سازد تا در هر آب و هوایی از کالسکه استفاده نمود.

کاور باران کالسکه تک سبد یک مدل فری سایز است که برای کالسکه دلیجان و سایر برند ها، قابل استفاده می باشد. این مدل از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت و شفاف ساخته شده است که اصلا جلوی دید کودک را نمی گیرد. در دو طرف کاور، سوراخ هایی برای تهویه هوا تعبیه شده تا هوای تازه در داخل کاور جریان داشته باشد.

 

 

 

کاور کالسکه ایرانیدر پشت کاور یک جیب به ابعاد 26*28 سانتی متر تعبیه شده که می توان خرده ریز هایی را در درون آن جای داد. کاور کالسکه تک سبد، در داخل تولید شده و نسبت به نمونه های برند و خارجی ، کفیت بالا تری داشته و در عین حال قیمت بسیار مناسب تری دارد.

 

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است