سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هیتر برقی sinbo یک هیتر برقی بسیار سبک و کم حجم است که میتوانید ان را به راحتی جابه جا و یا با خود حمل نمایید. این هیتر دارای ابعاد 10*23*28 سانتی متر بوده که کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. هیتر برقی فن دار را میتوانید برروی یک میز قرار داده و محیط منزل یا محل کار خود را بوسیله آن گرم کنید. در بالای این وسیله یک دسته قرار گرفته است که بوسیله آن کار جابه جا نمودن راحت تر و بسیار ساده می شود.


هیتر برقی فن دار

هیتر برقی فن دار رومیزی دارای ویژگی های منحصر به فرد زیادی می باشد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می کنیم :

  • دارای سوییچ روشن و خاموش شدن ترموستات
  • دارای درجه قابل تنظیم گرمای بخاری 1000w یا 2000w 
  • سوییچ فن جهت خاموش و روشن شدن و جهت تنظیم نمودن باد سرد و گرم 
  • حاوی سیستم ایمنی جهت محافظت نمودن از درجه حرارت های بالا 
  • چراغ های ال ای دی برای نمایش خاموش و یا روشن بودن 

هیتر برقی رومیزی

قیمت : 159000 تومان 

خرید

 در زمان استفاده از هیتر برقی باید حتما نکات ایمنی را رعایت نموده تا هیچگاه دچار مشکل نشویم . مثلا : 1.  باید در هنگام روشن بودن آن فاصله ایمنی را حفظ کرده و به آن زیاد نزدیک نشوید. 2. در هنگام خارج شدن از محل سکونت و یا محل کار از خاموش بودن آن اطمینان حاصل کنید. 3- هرگز چیزی را به درون هیتر فرو نبرید زیرا ممکن است ممکن اتش سوزی و یا جرقه زدن بشود. 4- فضای اطراف هیتر را خالی بگذارید قیمت پاپ کورن ساز خانگی و اجازه دهید هوای کافی در اطراف هیتر وجود داشته باشد تا کارایی آن بهتر شود. 5- هیچگاه در فضاهایی که دارای رطوبت است هیتر را روشن ننمایید. 

هیتر برقی رومیزی فن دار


یکی از مزیت ها و تفاوت هیتر برقی رومیزی با سایر هیتر ها این است که دارای یک فن بوده که میتواند هوای گرم را به بیرون پرتاب کرده و با روشن کردن آن باد از هیتر خارج می شود.  

فن هیتر رومیزی

 
قیمت : 159000 تومان 
خرید محصول

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است