سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هولدر پیراهن مردانه تک سبد یک کالای جدید و استثنایی عالی برای نگه داشتن پیراهن و لباس در داخل شلوار بوده تا ظاهری بسیار آراسته و منظم داشته باشید و نگران بیرون آمدن پیراهن از شلوار نباشید. هولدر های پیراهن دارای مدل های متنوعی است که بعضی مدل ها استفاده سخت و دشواری دارند اما هولدر پیراهن مردانه تک سبد دارای استفاده بسیار ساده و آسانی است.

 

 

 

هولدر پیراهن مردانه

مشخصات

برند و مدل هولدر پیراهن برند تک سبد
جنس کش نرم و مقاوم و سگک های فلزی
ابعاد طول کش 80 سانتی متر ولی به دلیل خاصیت کشی و سگک تنظیم برای همه سایز ها قابل استفاده است
وزن 22 گرم
مناسب برای پیراهن های دکمه دار زنانه و مردانه
سایر استفاده بسیار آسان، جدید ترین مدل، عدم فشار بر روی بدن، بدون هیچ مزاحمت

 

 

نگهدارنده پیراهن مردانه

 

 

 

زمانی که باید لباس های رسمی بپوشید و یا در جایی قرار ملاقات و جلسه دارید که ظاهر شما از اهمیت بالایی برخوردار است، نیاز به اکسسوری هایی برای داشتن ظاهری آراسته و مناسب خواهید داشت. یکی از بزرگترین مشکل آقایان و یا حتی خانم ها، پریدن لباس به بیرون از شلوار یا نا صاف ایستادن و چروک پیراهن می باشد.

هولدر پیراهن تک سبد یک نگهدارنده بسیار عالی و بدون دردسر است که همانند دیگر هولدر ها دارای قفل های سگکی متعدد و فشار بر روی بدن نیست. این هولدر از جنس کشی بسیار نرم بوده و دارای یک حلقه فلزی است که باید آخرید دکمه پیراهن خود را از داخل آن رد نمایید و به طرف دیگر هولدر متصل نمایید. این هولدر را هم خانم ها و هم آقایان می توانند استفاده نمایند و به دلیل جنس کشی و سگک قابل تنظیم، همه افراد با هر سایزی قادر به استفاده از این کالا خواهند بود.

 

هولدر پیراهن در شلوار


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است