سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که از مرتب کردن دائم اتاق خواب خود خسته شده اید، بهم ریختگی تختوختب هر روز صبح امری غیر قابل انکار می باشد و هر روز نیاز به صرف وقت برای مرتب کردن آن می باشد و به دلیل تکراری بودن می تواند خسته کننده باشد.
در رابطه با تخت خواب کودکان که همیشه نامرتب می باشد، زیرا بچه ها همیشه ها مایل به بازی کردن روی تخت خواب خود می باشند و از بالا و پایین پریدن بر روی تخت لذت می برند در حالی که این کار آنها می تواند زمان زیادی از مادران برای مرتب کردن اتاق آنها بدهد.

 شاید یکی از بزرگترین آرزوی مادران، مرتب ماندن ملحفه تخت می باشد و این امر تا حدودی می تواند غیر ممکن باشد مگر اینکه شما با استفاده از گیره نگهدارنده ملحفه تخت این مشکل را حل نموده و از داشتن تختی منظم لذت ببرید.

 گیرنده نگهدارنده تخت، دارای طراحی ساده اما کاربردی می باشد، یک محصول که می توانید آن را به منظور های مختلفی مورد استفاده قرار دهید. از مرتب نگه داشتن ملحفه تخت خود تا ثابت نگه داشتن روفرشی که به منظور جلوگیری از کثیف شدن فرش بر روی آن پهن می شود.

 شما می توانید برای اطلاع از قیمت گیره نگهدارنده ملحفه تخت به وب سایت فروشگاهی تک سبد www.taksabad.com مراجعه نموده و با توجه به تنوع بالای این محصولات بر اساس نیاز خود یکی از انواع آنها را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید.

 نظم دهنده روتختی مدل دو سر یکی از انواع گیره محافظ ملحفه و روتختی می باشد که مناسب برای استفاده در گوشه های ملحفه تشک تخت می باشد. هر چند شما می توانید از این گیره نگهدارنده برای ثابت نگه داشتن کاور مبلمان نیز استفاده نمائید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی هولدر نگهدارنده ملحفه تخت بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 19000 تومان

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است