سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

این روزها سبک زندگی به گونه ای شده است که بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله مشغله کاری، موقعیت تحصیلی لز جمله دانش آوز یا دانشجو بودن مدت زمان زیادی از روز را در بیرون از خانه سپری کنند، بنابراین مجبور به صرف یک یا چند وعده غذایی خود در بیرون از منزل می باشند.
اگر این افراد به سلامتی خود اهمیت دهند، ترجیح می دهند غذای سالم و بهداشی مصرف کنند اما پیدا کردن غذای سالم و بهداشتی کار زیاد آسنی نیست و بیشتر این افراد ترجیح می دهند یک ظرف غذای بیرون بر برای به همراه داشتن غذای خانگی خریداری کنند.
دانش آموزان و دانشجویان نیز از این قضیه مستثنی نیستند، آنها نیز به دلیل شروع کلاس هایشان بخصوص در صبح معمولا وعده غذایی صبحانه را از دست می دهند، بنابراین به همراه داشتن یک غذای سالم می تواند در تضمین سلامتی آنها نقش بسزایی داشته باشد.
یکی از میان وعده هایی که می تواند بهترین گزینه برای قشر دانش آموز و دانشجو باشد، لقمه های تهیه شده در منزل می باشد که می تواند به عنوان یک میان وعده سالم و مغذی مورد استفاده قرار گیرد، شما برای به همراه داشتن از یک کیف نگهدارنده لقمه و خوراکی یک میان وعده سلامت به همراه داشته باشید. 

بسیاری مادران برای اینکه یک میان وعده سالم برای فرزندان خود در نظر بگیرند، معمولا از یک نایلون استفاده می کنند که می تواند برای سلامت محیط زیست مضر می باشد.
مشکل استفاده از کیسه فریزر با طراحی یک محصول نسبتاً ساده شد که به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته حل شده و آن چیزی نیست جز کیف لقمه برای مدرسه که بسیار کاربردی می باشد.

 


کیف لقمه زیپ دار مدرسه دارای طراحی بسیار ساده اما کاربردی می باشد، به گونه ای که شما می توانید از آن به عنوان یک سفره یکنفره نیز استفاده کنید.
برای مشاهده این محصول و خرید اینترنتی جا لقمه ای تک سبد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 29000 تومان


خرید

با مشاهده ویدئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شویداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است