سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

دغدغه تمامی کارمندانی که در اداره خود مشغول به کار هستند و غذای خود را بهمراه دارند این است که غذای خود را گرم کنند. این امر نگرانی سوخته شدن و گرفتن بد بویی غذا را بهمراه دارد. برای اینکه غدا در حین اینکه کارمندان مشغول به کار هستند ممکن است بسوزد و یا اینکه به طور یکدست گرم نشود. پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز لانچ باکس است که قیمت ظرف غذا برقی استیل لانچ باکس در فروشگاه تک سبد پایین ترین می باشد.

 

ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس

 

 

پیشنهاد ما برای شما ظرف داخل استیل حرارتی لانچ باکس آبی رنگ است.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

این ظرف برقی داخل استیل فوق العاده برای گرم کردن غذا های شما دوستان عزیز بسیار مناسب است و می تواند برای شما این ارمغان را به شکوه بیافریند.

ظرف حرارتی لانچ باکس

با استفاده از ظرف داخل استیل حرارتی لانچ باکس آبی رنگ شما می توانید انبر دست همه کاره به راحتی غذای خود را درون ظرف استیلی آن ریخته و ظرف داخل استیل حرارتی لانچ باکس آبی رنگ را به برق شهری وصل نمایید. فروشگاه اینترنتی تک سبد با فروش ظرف غذا برقی داخل استیل کیفیت این محصول را برای شما تضمین می نماید.

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 

 

 

 

در این حین غذای شما در کمترین زمان گرم می شود و گرم خواهد ماند، با استفاده از ظرف داخل استیل حرارتی لانچ باکس آبی شیکر بدنسازی سه طبقه رنگ دیگر نگران سرد شدن غذای خود بعد از گرم کردن و یا سوختن غذای خود نباشید.

ظرف داخل استیل حرارتی

هنگامی که غذای خود را گرم می کنید به باقی مانده ی کار خود برسید و دیگر نگران سوخته شدن و ته گرفتن غذای خود نباشید.

ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس

 ظرف داخل استیل حرارتی لانچ باکس آبی رنگ دارای دو ظرف مجزا است که شما می توانید برنج و خورشت و یا مواد غذایی متنوعی را بدون اینکه مخلوط شودند، گرم کنید و از خوردن ظرف غذا دو طبقه استیل آن لذت ببرید.

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 

 

 ظرف غذا برقی حرارتی لانچ باکس lunch box electric mess یا کارینو محصولی جدید و در عین حال کاربردی است که در دسته لوازم خانگی های کم مصرف نیز قرار می گیرد. 

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

 

ظرف داخل استیل حرارتی


برای مشاهده انواع ظرف غذای برقی کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است