سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 مدل جدیدی از ظروف داخل استیل که به تازگی به بازار آمده ظروفی است که با برق کار می کند و میتوان غذای داخل آن را با استفاده از گرما بدون اینکه بوی بدی از خود به بیرون بدهد و یا غذای داخلش بسوزد گرم کرده و آماده سرو شود.

 

ظرف داخل استیل حرارتی

 

 

این مدل از گرم کن غذا حرارتی، ظرف غذا برقی داخل استیل ارزان لانچ باکس است که در زمان اندکی می تواند غذای داخل خود را با آرامی و خوبی گرم کرده و در طعم آن تاثیری نگذارد. در همین حین طعم لذیذ غذا به آن بر می گردد و بوی غذا را از بین نمی برد.

 

ظرف حرارتی داخل استیل لانچ باکس

 

در همین حال بعد از سرو کردن غذا شما می توانید ظرف استیل داخلی آن را جدا کنید و براحتی شست و شو دهید، جنس داخلی آن از استیل مرغوب و ضد زنگ استفاده شده است و میتوان بدون نیاز به مایع ظرف شویی حتی با یک پارچه نمدار آن را تمیز کرد و عاری از هرگونه آلودگی و چربی ساخت.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل 

با سفارش این محصول از این سایت شما می توانید با یک خرید آسوده و مطمعن غذای خود را در هر کجا که هستید گرم کنید و نوش جان فرمایید، با ظرف غذا برقی این نوید را به شما می دهیم که با استفاده از این محصول فوق العاده می توانید براحتی و در کمترین زمان غذای خود را گرم کرده و نوش جان فرمایید.

 

ظرف چند کاره حرارتی

 

 

 

 

 

 

با خرید این دستگاه فوق العاده شما می توانید به راحتی و با خیال آسوده غذای خود را گرم کنید و همچنین گرم نگه بدارید.

ظرق غذای حرارتی داخل استیل

پس همین الان به فروشگاه تکسبد مراجعه کنید و با سفارش این دستگاه جدید و نوین دیگر نگران سوختن و یا ته گرفتن غذای خود نباشید.

ظرف حرارتی داخل استیل

شما می توانید با سفارش این محصول از فروشگاه اینترنتی تکسبد، ظرف غذای خود را درب منزل تحویل بگیرید و از آن لذت ببرید.

 

ظرق غذای حرارتی داخل استیل


برای مشاهده انواع ظرف غذای برقی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است