سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

برای اینکه بتوانید از محصولات و کالاهای متعدد  در خانه و بدون نیاز به تجهیزات پیشرفته و گران قیمت عکاسی نمایید نیاز به یک محصول منحصر به فرد و استثنایی دارید که تحت نام سافت باکس عکاسی پرتابل شناخته می شود و کارایی بسیار جالبی داشته و شرایط نوری عالی و کاملی را برای عکاسی از انواع محصولات فراهم می سازد.

 

 

 

خیمه عکاسی سیارو قابل حمل تک سبد، نیاز های شما به نور پردازی عالی و ایجاد یک عکس واضح و شفاف را کاملا فراهم می نماید. این مدل جالب با رفع اشکال و مشکلات نمونه های داخلی و خارجی تولید شده است.

سافت باکس تک سبد دارای جنس پلاستیک مخصوصی است که تقریبا شبیه مقوای ضخیم بوده . دور تا دور با کس با چسب های دو طرفه نر و ماده به یکدیگر چسبانده می شوند و می توانید آن را کاملا باز نمایید و به راحتی همراه خود در جاهای مختلف همراه ببرید. و یا در زمان عدم استفاده آن را باز نموده و در هر جایی قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

 یکی از مشکلات مهم در خیمه های عکاسی ال ای دی، نور کم و ضعیفی است که در هنگام عکاسی با موبایل کم نور بوده و یا  نور های رنگی ایجاد می نمایند. ما در سافت باکس تک سبد این مشکل را کامل حل نموده ایم.

چراغ های ال ای دی به کار رفته در این کالا دارای ولتاژ 12 بوده و نور آن بسیار عالی و قوی است، چراغ های ال ای دی ترکیب نور ال ای دی زرد و سفید در کنار یکدیگر است تا رنگی مناسب و عالی برای عکاسی فراهم نماید.

 

این چراغ های ال ای دی با تعداد 72 عدد در چهار طرف بالای باکس قرار گرفته تا در همه زوایای کالا نور تابانده شده و بدون سایه عکاسی نمایید. یک آداپتور تبدیل 220 به 12 ولت نیز به همراه محصول فرستاده می شود تا در محل مخصوص به باکس متصل نموده و چراغ ها را روشن نمایید.

در داخل این باکس می توانید مقواهایی با رنگ های متعدد قرار داده و بک گراند هایی با رنگ دلخواه به وجود بیاورید. ما به همراه محصول سه رنگ مشکی، سفید و آبی ارسال می نماییم.

 

 

خیمه-عکاسی-موبایل

 

به صورت کلی مهم ترین مشخصات این محصول را می توان این گونه برشمرد:

کم حجم و تاشو

وزن سبک

عالی برای مشاغل خانگی، فروشگاههای اینترنتی و شبکه های اجتماعی

ترکیب نور زرد و سفید

نور یکسان و یکنواخت در همه زوایا

عالی برای عکاسی از زیور آلات، جواهرات، محصولات و کالاها با سایز های کوچک و متوسط

فراهم کردن نور کافی برای عکاسی

72 عدد چراغ ریز ال ای دی با نور بسیار قوی

امکان نصب و جمع کردن سریع و فوری

قابل حمل

دارای آداپتور مخصوص

سه عدد مقوای مشکی، سفید و آبی به همراه کالا

 ترکیب نور مهتابی و خورشیدی

بسیار عالی برای عکاسی 360 درجه


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است