سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از لذت بخش ترین کارها برای مادرانی که در انتظار یک نوزاد می باشند، خرید سیسمونی می باشد. بیشتر مادران تریجح می دهند سیسمونی کاملی داشته باشند و به همین دلیل گاهی برخی از وسایل کاملا غیر ضروری را خرید می کنند که بعد از مدتی مجبور به دور انداختن آنها می شوند.

 


اگر شما به عنوان یک مادر قصد خرید وسایلی برای نوزاد تازه متولد شده خود را دارید با ما همراه باشید با ارائه برخی از نکات، که به شما کمک می کند تا بتوانید ضروری ترین وسایل از غیر ضروری ها را تشخیص دهید و براحتی آنها را انتخاب و خرید کنید.از جمله وسایل حمل و نقل نوزاد، کریر می باشد اما بسیاری از مادران با این سوال مواجه می باشند که آیا کریر بخرند یا صندلی اتومبیل؟ اما ما به آنها محصولی را پیشنهاد می کنیم که قابلیت استفاده به عنوان صندلی حمل و همچنین قابلیت استفاده به عنوان کریر نیز داشته باشد.

 


یکی دیگر از وسایلی که خرید آن برای سیسمونی واجب می باشد کالسکه نوزاد بوده که برای جابجایی و نقل و انتقال راحتر کودک مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلفی نیز در بازار موجود بوده از جمله انواع کالسکه سه چرخ و چهار چرخ که دارای قیمت های متنوعی نیز می باشند.

 اگر شما یک کالسکه خوب خریداری کردید ما به شما پیشنهاد می کنیم یک کاور باران کالسکه نیز خریداری کنید، اگر برای شما این سوال پیش بیاید که کاور باران کالسکه چه می باشد ما به شما می گویم که کاور باران معمولا برای استفاده از کالسکه در شرایط جوی نا مساعد مورد استفاده قرار می گیرد.

 شاید در سیسمونی فروشی ها کاور کالسکه بچه  را دیده باشید که معمولا از جنس پلاستیک نرم و منعطف می باشند که دارای دور دوزی های بسیار محکمی به منظور افزیش استحکام کاور بوده و شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را خریداری نمائید.

 برای مشاهده این محصول و خرید کاور کالسکه بچه بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است