سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

این روزها، مسئله کیفیت پایین و آلودگی آب آشامیدنی موجب شده تا شما در هر خانه ای یک عدد دستگاه تصفیه آب خانگی مشاهده کنید که بطبع نشان دهنده اهمیت بهداشت و کیفیت آب آشامیدن خانوار می باشد. بنابراین شما باید براساس نوع آلودگی آب منطقه ای خود و بودجه در نظر گرفته شده یک دستگاه مناسب را تهیه کنید.
در حال حاضر انواع مختلفی از دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار این محصولات وجود دارد که شامل انواع مختلف مخزن دار و بدون مخزن ، کارکرد با برق یا بدون نیاز به استفاده از برق و حتی سیستم فیلتراسیون متفاوت می باشد که هر کدام باید تحت بررشی قرار گیرد.
این روزها اکثر خانه ها دارای فضای کمی می باشند و بنابراین آشپرخانه ها نیز دارای فضای کم و بسیار کوچک بوده و استفاده از تصفیه آب های مخزن دار می تواند مشکل ساز بوده، آیا در چنین شرایطی استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی را باید کنار گذاشت؟
در پاسخ باید بگویم خیر، زیرا طراحان برای این مشکل نیز تمهیداتی را در نظر گرفته اند و نمونه های مختلفی از دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک مناسب برای استفاده در فضاهای کم طراحی کرده اند که این دستگاه ها بدون مخزن و بیشتر از نوع سر شیری می باشند.
دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا مدل AJ-225R، نمونه ای بسیار مرغوب و با کیفیت از دستگاه تصفیه آب خانگی سرشیری می باشد که علاوه بر طراحی ظاهری بسیار شیک و زیبا دارای دارای فیلتراسیون از نوع پارچه مخصوص شبیه نمد و دانه های زغال فعال می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های این محصول علاوه بر ابعاد کوچک، کاربری آسان و امکان وصل کردن بر سر هر شیر آبی بوده و دارای قابلیت حذف حذف املاح آهکی و آلی، حذف بو ، مزه و رنگ آب می باشد.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت جامع راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید.

 

 


برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 120000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است