سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر شما نیاز به خرید وسایل لازم برای آرایشگاه رفتن دارید و نمی دانید چه وسایلی را برای کیف آرایشگاه خود باید تهیه کنید، با ما همراه باشید با معرفی ضروری ترین وسایل شخصی برای کیف آرایشگاه خود که می تواند سلامت و بهداشت فردی شما را تامین کند.

 یکی از مهمترین وسایلی که شما باید در کیف خود داشته باشید، شانه شخصی ی باشد که در دو نوع ساده و دم باریک برای اصلاح موی سر و صورت می باشد. در برخی موراد داشتن یک شانه باریک یا شیبدار نیز می تواند نیاز شما را تامین نماید.

 از دیگر مواردی که حتما باید در کیف شما وجود داشته باشد، قیچی می باشد که انواع قیچی می باشد که شما می توانید با مشورت آرایشگر خود یکی را انتخاب و در کیف خود داشته باشید.
اما به همراه داشتن یک پیش بند اصلاح نیز بسیار ضروری میباشد، با توجه به اینکه پیش بند اصلاح به طور مستقیم با شما در ارتباط می باشد می تواند عامل بسیاری از بیماری ها باشد.  شما می توانید یک پیش بند اصلاح مو تهیه کنید و در کیف خود قرار دهید.
در کنار موارد فوق بسته به میزان بودجه ای که برای تهیه کیف خود در نظر گرفته ای می توانید یک ماشین اصلاح مو برقی یا دستی تهیه کنید و در غیر این صورت می توانید از ماشین درون آرایشگاه با رعایت نکات بهداشتی استفاده نمائید.

 اما در صورتی که شما اصلاح ریش و سبیل خود را در آرایشگاه انجام می دهید نیاز به یک ریش تراش برقی یا دستی به همراه یک پیش بند اصلاح ریش و سبیل می تواند به تکمیل وسایل درون کیف شما کمک بسزایی داشته باشد.

 اگر قصد خرید یک پیش بند همه کاره بسیار با کیفیت دارید، ما به شما خرید پیش بند اصلاح مخصوص آقایان تک سبد را پیشنهاد می کنیم که دارای طراحی جدید و کاملا کاربردی می باشد.

 برای مشاهده و خرید اینترنتی پیش بند اصلاح مخصوص آقایان بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 49000 تومان

با مشاهده ودئو زیر با این محصول بیشتر آشنا شویداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است