سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شناخت هنر و زیبایی های هنری نیاز به ذوق و استعداد ذاتی دارد. هنرمندان زیادی در ایران در عرضه های مختلفی در حال فعالیت می باشد. باید بدانیم که یک هنرمند تنها فعالیت یدی ندارد بلکه یک هنر مند باید روح و احساس هنری داشته باشد که بتواند به خوبی زیبایی ها را شناخته و درک کند و آن را به زیبایی به عرصه نمایش در بیاورد.
وسیله ای برای پالایش و اعتلای روح آدمی می باشد به عبارتی هنر بیانگر احساسات و عواطف انسانی از جهان هستی می باشد، هنر جدا از واقعیت جهان هستی نیست. هنرمند فردی است که نگاه می کند زیبایی را میفهمد و درک می کند و آن را در آثار هنری خود خلق می کند.
اصفهان شهر هنر و هنرمندان می باشد، شهری که در گوشه و کنار آن می توان شناخت و درک هنر را به خوبی دید. یکی از هنر های دستی که هنرمندان چیره دست اصفهانی به آن فعالیت دارند فیروزه کوبی اصفهان می باشد. هرچند که زادگاه این هنر مشهد می باشد و در حال حاضر در اصفهان بیشترین هنرمندان این عرصه هنری وجود دارد.
فیروزه کوبی که هنر تزئین فلزات با قطعات ریز فیروزه نیشابور می باشد، توانسته از سهم خوبی از بازار فروش صنایع دستی اصفهان را به خود اختصاص دهد. این روزها خرید ظروف فیروزه کوبی، توسط گردشگران خارجی بسیار مقبومی باشد.در فیروزه کوبی از زیر ساخت های مختلفی استفاده می شود از جمله زیر ساختهای مسی، برنجی، نقره و ورشو. که در حال حاضر بیشترین زیر ساخت مورد استفاده مس می باشد که زیبایی فیروزه که به لعل آبی معروف می باشد در کنار مس دو چندان می شود.
محصولات فیروزه کوبی بیشتر جنبه تزئینی دارند و بازار فروش فیروزه کوبی در شهر اصفهان بخصوص برای جهیزیه بسیار داغ می باشد. استفاده از سنگ فیروزه در فیروزه کوبی به دلیل خواص درمانی آن نیز می باشد این سنگ باعث شادی و نشاط در افراد غمگین و افسرده می شود و نیرو و ارتعاشات منفی و مضر را دور می کند.
از جمله محصولات فیروزه کوبی می توان به انواع گلدان فیروزه کوبی، تندیس های فیروزه کوبی، آینه و شمعدان فیروزه کوبی، گلاب پاش و از همه مهمتر زیوآلات فیروزه کوبی اشاره کرد که دارای بازار فروش بسیار خوبی می باشد. شما می توانید با خرید اینترنتی فیروزه کوبی اصفهان، بدون نیاز به تحمل رنج سفر به راحتی محصول مورد نظر خود را تهیه کرده و از یک خرید راحت و امن لذت ببرید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

 Ø®Ø±ÛŒØ¯این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است