سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

ساعت ها دنیای گذر لحظه ها می باشند، و غیر ممکن می باشد شما در مکانی ساعت نبینید، از خانه گرفته تا دفتر کار و رستوران و هتل همگی از ساعت دیواری استفاده می کنند که علاوه بر جنبه تزئینی یک وسیله کاملا کاربردی نیز می باشد.

 

 


اگر شما مایل هستید یک ساعت دیواری تهیه کنید که جنبه تزئینی نیز داشته باشد، می توانید انواع ساعت های صنایع دستی را انتخاب کنید، یکی از انواع این ساعت ها، ساعت دیواری طرح میناکاری می باشد که یک ساعت زیبا و چشم نواز می باشد که به دست هنرمندان میناکار اصفهانی طراحیو تولید شده است.
شما می توانید با خرید ساعت دیواری میناکاری علاوه بر آنکه به مدیریت زمان بپردازید، زیبایی را به محل مورد استفاده هدیه دهید. این ساعت زیبا دارای یک صفحه از جنس مس می باشد که به دست هنرمندان میناکار به زیبایی تهیه شده است.
برخی از ساعت های میناکاری دارای یک قاب چوبی مزین شده با هنر خاتم کاری می باشند که زیبایی هر هنر دیگری را تائید می کند. ساعت دیواری میناکاری می تواند به عنوان یک هدیه زیبا و مناسب برای کسانی باشد که دوستشان دارید و به هنر علاقه مند می باشند.
ساغت های سنتی را می توان برای طراحی داخلی بسیاری از رستوران ها و چایخانه های سنتی نیز مورد استفاده قرار داد. ساعت میناکاری می تواند فضای سنتی را با هنر درآمیزد و زیبایی دوچندانی را به محیط مورد استفاده ببخشد.
شهر اصفهان به عنوان بزرگترین تولید کننده صنایع دستی میناکاری در ایران به عنوان بزرگترین مرکز خرید عمده ساعت دیواری میناکاری در کشور می باشد. شما می توانید از این ساعت زیبا به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز استفاده کنید.
برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی ساعت میناکاری اصفهان به وب سایت تک سبد مراجعه نموده. تک سبد با حذف واسطه ها و عرضه مستقیم صنایع دستی توانسته است گام مهمی در جهت توسعه پایدار بازار فروش صنایع دستی بردارد.
برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است