سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 همه ما به گمان اینکه آب تصفیه شده لوله کشی مصرف می کنیم نگران آلودگی آب یا بیناری های ناشی از مصرف آب آلوده نیستیم و این در حالی می باشد که آب لوله کشی شهری از کیفیت بالایی برخوردار نمی باشد و آلودگی های متعددی از جمله باقی مانده کلر، فلزات سنگین، نیترات، زنگ زدگی لوله های انتقال آب، شن و ماسه و ....
بنابراین با توجه به موارد فوق ضرورت استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی بر همگان واضح می باشد. شما می توانید بر اساس نیاز خود یکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار را تهیه کنید و آب سالم و بهداشتی در دسترس داشته باشید.
دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا، نمونه ای بسیار با کیفیت از دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک و ارزان می باشد که دارای نحوه استفاده بسیار آسان می باشد و شما می توانید براحتی آنرا بر روی هر نوع شیری وصل نموده و با توجه به نوع فیلتراسیون آن انواع املاح آلی، آلودگی ، تخم انگل و لارو ها را از آب حذف آشامیدنی خود حذف نمائید.

 


خرید دستگاه تصفیه آب خانگی این روزها بسیار پر رونق می باشد، زیرا همگان بر این امر واقف شده اند که برای دسترسی به آب سالم و بهداشتی باید از این دستگاه استفاده کرد. شما باید دستگاهی را انتخاب کنید که دارای تاییدیه وزارت بهداشت، درمان و استانداردهای لازم باشد.
در حال حاضر مدل های مختلفی از دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار وجود دارد، از جمله پارچ تصفیه آب، دستگاه تصفیه آب سرشیری، دستگاه تصفیه آب زیر کابینتی، دستگاه تصفیه آب پورتابل مسافرتی، دستگاه تصفیه آب رومیزی و دستگاه تصفیه آب مرکزی می باشد.
دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا مدل AJ-700R ،یکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی که به دلیل طراحی کارآمد و کاربری ساده از متداول ترین و مرسوم ترین مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی بوده که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید

 

 


 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 89000 تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است