سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 از دیر باز تا کنون، کدبانوها برای نگهداری مواد غذایی در آشپزخانه از ظروف مختلفی استفاده می کردند که بتدریج و با پیشرفت صنعت طراحی و تولید لوازم خانگی این محصولات نیز دستخوش تغییر قرار گرفته و هر روز مدل ها و طرح های جدید تری وارد بازار می شوند.

 از جمله مواد غذایی که در هر آشپزخانه نگهداری می شود حبوبات و غلات می باشد که از مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه غذای خانوار می باشد، بنابراین نگهداری آنها باید کاملا بهداشتی باشد.

 

 


جا حبوباتی دیواری دوقلوشیر دار، نسل جدید ظروف نگهداری حبوبات می باشد که با رعایت کلیه شرایط نگهداری مورد نیاز برای این مواد غذایی طراحی و تولید شده است.

 این محصول جدید و کارآمد، مطابق با سبک زندگی جدید و سلیقه های مدرن با استفاده از مواد اولیه استاندارد و عالی که شامل استانداردهای ملی و بین المللی می باشد طراحی و تولید شده است.

 
این محصول به عنوان یک جا حبوباتی ارزان قیمت می تواند یک انتخاب  مناسب  برای نوعروسان برای تهیه جهیزیه باشد که علاوه بر سبک مدرن، زیبایی خاصی نیز دارا می باشد.
از ویژگی های اساسی این محصول می توان به شیردار بودن آن اشاره کرد که با هر بار حرکت دادن شیر آن، مقدار شخصی از مواد داخل بانکه خارج شده و به عبارتی دسترسی به مواد داخل آنرا ۀسان ساخته است.

 برای تمیز کردن این محصول شما می توانید از  دستمال ومواد پاک کننده استفاده کنید یا حتی کاملا آنرا مورد شستشو قرار دهید.
از مهمترین ویژگی های یک ظرف نگهداری حبوبات می توان به نگهداری بهداشتی از مواد و عدم ورود هوا به داخل آن اشاره کرد که این جا حبوباتی دیواری آنرا دارا می باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 69000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است