سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از مهم ترین راههای هدر رفت هوای گرم، پنجره های متعدد در ساختمان است، برای جلوگیری از این هدر رفت و ایجاد هوای مطبوع تر و گرم تر در داخل بهتر است پنجره های خود را عایق نمایید، عایق پنجره آسان مش با نوع خاص و ویژه اش بهترین عایق پنجره خواهد بود که علاوه بر کارایی بالا از زیبایی قابل ملاحظه ای نیز برخوردار است.

این پلاستیک از جنس و نوع خاصی است و با نمونه هایی که قبلا مشاهده نموده اید کاملا متفاوت است. این نوع را کافی است به اندازه پنجره برش داده و با استفاده ار چسب دو طرفه همراه به دور تا دور پنجره بچسبانید. حالا با یک سشوار و با تنظیم روی باد گرم، می توانید به پلاستیک استحکام بخشیده و آن را بسیار صاف نمایید.

 

مشخصات

برند یا مدل پلاستیک عایق پنجره آسان مش
جنس پلاستیک مخصوص
ابعاد 500*140 سانتی متر
وزن بسته بندی 240 گرم
مناسب برای انواع پنجره در سایز های مختلف
سایر 20 متر چسب دو طرف در بسته، نصب بسیار آسان، ساخت ایران، نمای بسیار صاف و شفاف

 

پلاستیک-عایق-پنجره-آسان-مش

 

پلاستیک عایق پنجره آسان مش یک مدل جدید و بسیار متفاوت، با کارایی بالاست که از لحاظ ظاهری نیز بسیار شفاف بوده و بر روی پنجره بسیار صاف قرار می گیرد. برای جلوگیری از هدر رفت و صرفه جویی در انرژی، جلوگیری از ورود گرد و غبار و جریان هوا در فصول مختلف و به خصوص فصل سرما، استفاده از این محصول را به شما توصیه می نماییم.

 

جنس پلاستیک عایق پنجره از نوع مخصوص بوده و  در داخل بسته 20 متر چسب دو طرفه و 5 متر در 1.4 متر از این پلاستیک موجود است تا بتوانید به راحتی پنجره هایی در سایز های مختلف و یا چندین پنجره را پوشش دهید. برای شروع ابتدا دور قاب پنجره و محل چسباندن چسب دو طرفه را کاملا تمیز نموده و اجازه دهید خشک شود، حالا پلاستیک را در ابعاد مورد نظر برش داده و روی چسب فیکس نمایید، در مرحله بعد که بسیار مهم بوده سشوار را روی هوای گرم روشن نموده و بر روی همه جای پلاستیک بگیرید ، این کار باعث می شود که چروک های پلاستیک کاملا صاف شده و استحکام آن به چندین برابر افزایش یابد!!! خرید این محصول ایرانی با کیفیت را به همه توصیه می نماییم.

 

 

 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 اطلاعات بیشتر و خرید

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است