سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

امروز قصد دارم شما را در یک تجربه شگفت انگیز و شیرین در رابطه با حمام کردن نوزاد خود سهیم کنم. یکی از بزرگترین ترس هایی که بعد از تولد اولین فرزندم داشتم حمام کردن کودکم بود که موجب سردرگمی من شده و بارها و بارها به دنبال راه حلی برای این کار بودم.

 بارها و بارها در گوگل عبارت نحوه شستن نوزاد برای اولین بار را جستجو کردم و هر بار با یک مفهوم جدید آشنا شدم و در نهایت اینکه به نتیجه مورد نظر نرسیدم. در رابطه با انواع شیوه ها و وسایلی که میشد برای این کار استفاده کرد تحقیق کردم.

 


به نظرم رسید شاید بهترین راه کمک گرفتن از بزرگتر ها می باشد اما نمیتوانستم به این کار نیز بسنده کنم و در نهایت مجبور به بدست آوردن استقلال بودم. تا اینکه در حین جستجو با یک شیوه برای استحمام نوزاد زیر شش ماه آشنا شدم که نحوه شستن نوزاد در روشویی بود.
اما یک سوال بزرگ در ذهنم نقش بست که چگونه می توان کودکم را درون روشویی بشویم اما نگران برخورد او با روشویی نباشم؟ پیشنهاداتی به این منظور شده بود که می توان به پهن کردن حوله یا یک تکه لباس نوزاد در سینک یا روشویی اشاره کرد.
اما جستجوهای من همچنان ادامه داشت تا اینکه با یک محصول جدید با طراحی فوق اعلاده آشنا شدم، پد حمام نوزاد طرح شکوفه، اولین بار که این محصول را دیدم بسیار شگفت زده شدم که چگونه می توان از این محصول استفاده کرد.

 

این پد ضربه گیر وان نوزاد دارای طراحی شبیه گل می باشد و با استفاده از پارچه مخمل بسیار نرم تهیه شده بود که کودکم در حین قرار گرفتن بر روی آن احساس آرامش خوبی داشت. درون آن نیز با الیاف بسیار نرم پر شده بود که به راحتی فرزندم کمک بسزایی می کرد.
در نهیات برای شما باید بگویم که یک تجربه شیرین از اولین حمام کردن نوزاد خود دارم و ذکر این نکته نیز خالی از لطف نمی باشد که شستن این پد حمام بسیار آسان بوده و براحتی در ماشین لباسشویی می توانید آن را مورد شستشو قرار دهید.

 

 

 

برای کسب مشاهده و خرید این محصول بر روی کلید زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ویدئو زیر اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست آورید

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است