سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از ترس های مادرانی که تازه فرزند آنها به دنیا آمده اند، چگونگی نظافت و حمام کردن نوزاد آنها می باشد که می تواند به یکی از کابوس های آنها تبدیل شود. زیرا نوزادان تازه متولد شده بسیار حساس و آسیب پذیر بوده و حمام کردن آنها نیاز به دقت زیادی دارد.

 بنابراین بیشتر مادران به دنبال پیدا کردن آموزش تصویری شستن نوزاد می باشند تا بتوانند قبل از اولین تجربه حمام کردن نوزاد خود با روش ها و ترفند های این کار آشنا باشند. یکی از روش هایی که زیاد با آن روبرو می باشیم، شستشوی نوزاد در داخل سینک یا روشویی می باشد.

 مادران ترجیح می دهند نوزاد خود را در سینک ظرفشویی یا روشویی مخصوص شستن نوزاد مورد شستشو قرار دهند تا تسلط بیشتری بر شستن نوزاد خود داشته باشند. البته بیشتر مادران در اولین تجربه های شستن نوزاد خود ترجیح می دهند از تجربه بزرگترها نیز استفاده کنند.

 برای شستن نوزاد در داخل سینک یا روشویی معمول از یک تکه حوله استفاده می کنند که کف روشویی را بپوشاند، اما ما به شما محصولی را معرفی می کنیم که م تواند امنیت نوزاد را در حین استحمام تامین کند. شکوفه محافظ حمام کودک محصولی متفاوت برای استحکام ایمن نوزادان تا شش ماهگی می باشد.

 استفاده از این پد مخصوص با ایجاد آوردن کاوری در اطراف نوزاد شما شرایط ایمنی رت برای استحمام ایمن نوزاد شما فراهم می آورد. جنس این گل محافظ حمام کودک از مخمل بسیار با کیفیت و بسیار نرم می باشد.

 این شکوفه را می توانید حتی در مواقعی غیر از حمام کردن نوزاد نیز مورد استفاده قرار دهید، می توانید نوزاد خود را در حین خواب بر روی آن قرار دهید تا احساس آرامش و امنیت داشته باشد.

 نگران تمیز کردن این پد محافظ وان کودک نباشید، زیرا شما بعد از استحمام کودک کافی است آن را آبکش نموده و در داخل ماشین لباسشویی قرار دهید تا به خوبی خشک شود.
برای مشاهده جزئیات بیشتر این محصول و خرید اینترنتی شکوفه حمام کودک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

 

با مشاهده این ویدئو با این محصول بیشتر آشنا شوید


 

برچسب ها: ابر حمام کودک، وان حمام کودک، استند شستوشوی نوزاد، شستن نوزاد در روشویی، آسان شو نوزاد، آسان شوی نوزاد، قیمت آسان شوی نوزاد، بهترین وان برای نوزاد، وان نوزاد ایرانی، وان تاشو، تشک وان نوزاد، ابر داخل وان نوزاد، آسان شور کودک، آسان شور نوزاد، آسان شوی کودک، آسان شوی نوزاد، آسان شور نوزاد، قیمت ابر وان نوزاد، بچه شور، استند شستشو نوزاد، اسفنج کف وان نوزاد، خرید اسان شور نوزاد، آسان شور نوزاد خوبه، قیمت آسان شور، آسان شوی نوزاد ایرانی، آسان شور، وان آسان شور، خرید اینترنتی آسان شور، استند شست و شوی نوزاد، وان نوزاد چی بخرم، قیمت وان تاشو نوزاد، توری وان کودک، اسفنج وان نوزاد، سرویس پلاستیک نوزاد، خرید ضربه گیر حمام کودک، کفپوش ضد لغزش حمام، کفپوش ضد لغزش حمام کودک، حمام ایمن کودک، ایمن سازی حمام کودک، کفپوش وان کودک، کفپوش حمام برای کودک، فوم ضربه گیر کودک، پد حمام نوزاد، پد وان کودک، وان کودک، وان نوزاد اسفنج دار، وان نوزاد ایرانی، اسفنج کف وان نوزاد، ابر کف وان نوزاد

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است