سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

محصولات مختلفی با خاتم کاری ساخته می شود که برخی از آنها کاملا کاربردی می باشند مانند جا قلمی خاتم کاری که می تواند یک هدیه تبلیغاتی نفیس محسوب شود. جعبه خاتم کاری ارزان قیمت، نیز یکی از محصولات خاتم کاری می باشد که علاوه بر جنبه تزئنی می تواند کاربردی باشد و شما براحتی از آن برای نگهداری زیورآلات خود از آن استفاده کنید. این جعبه خاتم کاری چوبی دارای ابعاد 5.5*8*11 سانتی متر می باشد که سطح خارجی آن با هنر اصیل خاتم کاری تزئین شده است و داخل آن را برای سهولت در استفاده آستر کشی کرده اند.

ادامه مطلب...

در فیروزه کوبی از زیر ساخت های مختلفی استفاده می شود از جمله زیر ساختهای مسی، برنجی، نقره و ورشو. که در حال حاضر بیشترین زیر ساخت مورد استفاده مس می باشد که زیبایی فیروزه که به لعل آبی معروف می باشد در کنار مس دو چندان می شود. محصولات فیروزه کوبی بیشتر جنبه تزئینی دارند و بازار فروش فیروزه کوبی در شهر اصفهان بخصوص برای جهیزیه بسیار داغ می باشد. استفاده از سنگ فیروزه در فیروزه کوبی به دلیل خواص درمانی آن نیز می باشد این سنگ باعث شادی و نشاط در افراد غمگین و افسرده می شود و نیرو و ارتعاشات منفی و مضر را دور می کند.

ادامه مطلب...

جا حبوباتی دیواری دوقلوشیر دار، نسل جدید ظروف نگهداری حبوبات می باشد که با رعایت کلیه شرایط نگهداری مورد نیاز برای این مواد غذایی طراحی و تولید شده است.  این محصول جدید و کارآمد، مطابق با سبک زندگی جدید و سلیقه های مدرن با استفاده از مواد اولیه استاندارد و عالی که شامل استانداردهای ملی و بین المللی می باشد طراحی و تولید شده است. این محصول به عنوان یک جا حبوباتی ارزان قیمت می تواند یک انتخاب  مناسب  برای نوعروسان برای تهیه جهیزیه باشد که علاوه بر سبک مدرن، زیبایی خاصی نیز دارا می باشد.


ادامه مطلب...

این آبمیوه گیری بدلیل قطر زیاد آن مرکبات و انار را با هر اندازه ای که باشند آبگیری میکند.

ادامه مطلب...

از کنترل روی بدنه دستگاه برای حرکت در بین تراک‌های موزیک، تنظیم صدا و توقف/پخش  استفاده می شود.
هدفون گردنی رم خور با انواع تلفن‌های هوشمند ، رایانه یا تبلت متصل میشود. این هدفون ها دارای مقاومت بالا در برابر آب و تعرق هستند.

ادامه مطلب...

خرید سفره قلمکار علاوه بر آنکه میتواند یک رومیزی زیبا و جذاب باشد، میتواند به عنوان یک هدیه چشم نواز در نظر گرفته شود. هنر قلمکاری به چیت سازی نیز در گذشته معرف بوده است که علت آن استفاده از پارچه چیت در تولید این محصول می باشد. لازم بذکر است هنرقلمکاری در سایر شهر ها نیز به گونهای پراکنده تولید می شود ولی تنها در اصفهان می باشد که این محصول کاملا به روش سنتی تهیه و تولید می باشد.

ادامه مطلب...

دستگاه های حباب ساز دستی معمولا وسیله هایی یکبار مصرف هستند که باید با دست اقدام به ساخت تک تک حباب ها نماییم.

ادامه مطلب...

نام دیگر هنر قلمکاری چیت سازی است. قلمکاری یعنی نقش زدن یا چاپ روی پارچه. این هنر در دوره ی شاه عباس به دلیل علاقه ی درباریان به آن به اوج خود رسید. در دوره های قدیم اغلب لباس های مردانه و زنانه از پارچه های قلمکاری تولید می شد.

ادامه مطلب...

آبمیوه گیری های دستی دارای انواع و ابعاد مختلفی می باشند و کاربرد های مختلفی دارند. یک نمونه از این آبمیوه گیری ها آبمیوه گیری اهرمی بیتا 110 می باشد که دارای محبوبیت ویژه ای بین خریداران می باشد. برای داشتن یک لیوان آب پرتقال طبیعی شما نیاز به یک آب پرتغال گیری دستی استیل دارید که با کمک آن و بدون نیاز به برق یک آبمیوه طبیعی و خوشمزه تهیه کنید. استفاده از این دستگاه نیاز به برق ندارد و شما می توانید به راحتی آن را با خود به مسافرت برده و در هر کجا که هستید آبمیوه طبیعی تهیه کنید و از مصرف آن لذت ببرید.

ادامه مطلب...

مینا ماده ای است که از لعاب شیشه ای یا شفاف تهیه شده است که از آن بر روی کاشی، فلزات برای نقش و نگار انداختن روی آن ها استفاده می شود و ترکیبی از لاجورد نیز می باشد. 

ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است