سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

در کنار موارد فوق بسته به میزان بودجه ای که برای تهیه کیف خود در نظر گرفته ای می توانید یک ماشین اصلاح مو برقی یا دستی تهیه کنید و در غیر این صورت می توانید از ماشین درون آرایشگاه با رعایت نکات بهداشتی استفاده نمائید. اما در صورتی که شما اصلاح ریش و سبیل خود را در آرایشگاه انجام می دهید نیاز به یک ریش تراش برقی یا دستی به همراه یک پیش بند اصلاح ریش و سبیل می تواند به تکمیل وسایل درون کیف شما کمک بسزایی داشته باشد.

ادامه مطلب...

برای شستن نوزاد در داخل سینک یا روشویی معمول از یک تکه حوله استفاده می کنند که کف روشویی را بپوشاند، اما ما به شما محصولی را معرفی می کنیم که م تواند امنیت نوزاد را در حین استحمام تامین کند. شکوفه محافظ حمام کودک محصولی متفاوت برای استحکام ایمن نوزادان تا شش ماهگی می باشد. استفاده از این پد مخصوص با ایجاد آوردن کاوری در اطراف نوزاد شما شرایط ایمنی رت برای استحمام ایمن نوزاد شما فراهم می آورد. جنس این گل محافظ حمام کودک از مخمل بسیار با کیفیت و بسیار نرم می باشد.

ادامه مطلب...

گیرنده نگهدارنده تخت، دارای طراحی ساده اما کاربردی می باشد، یک محصول که می توانید آن را به منظور های مختلفی مورد استفاده قرار دهید. از مرتب نگه داشتن ملحفه تخت خود تا ثابت نگه داشتن روفرشی که به منظور جلوگیری از کثیف شدن فرش بر روی آن پهن می شود. 

شما می توانید برای اطلاع از قیمت گیره نگهدارنده ملحفه تخت به وب سایت فروشگاهی تک سبد www.taksabad.com مراجعه نموده و با توجه به تنوع بالای این محصولات بر اساس نیاز خود یکی از انواع آنها را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید.

ادامه مطلب...

هر کس برای یک بار هم که رانندگی کرده باشد می داند که چقدر نور خورشید و انعکاس آن از کف جاده در روز، و نور چراغ های ماشین ها و انعکاس آن ها در شب آزار دهنده می باشند. این مشکل دارای حل های متعددی است اما بهترین راه حلی که تا کنون در کل دنیا ارایه شده و طرفداران زیادی هم دارد، فیلتر های مخصوصی است که از طریق گیره به آفتابگیر متصل شده و دیدی بسیار عالی و واضح به شما می بخشد.

ادامه مطلب...

از جمله عایق کاری های موقت، می توان به عایق کاری های درب ها و پنرجه ها در فصل زمستان اشاره کرد، استفاده از پلاستیک محافظ پنجره یکی از این روش ها می باشد که یک روش موقت به منظور جلوگیری از نفوذ سرما در زمستان به داخل ساختمان می باشد. از دیگر روش های عایق سازی پنجره ها در زمستان می توان به استفاده از پرده های ضخیم و چند لایه اشاره کرد که هزینه های زیادی به دنبال نداشته و متناسب با فصل قابل تعویض می باشند.

ادامه مطلب...

شاید شما نیز تا بحال از پلاستیک برای عایق سازی استفاده کرده باشید، این روش علاوه بر کارایی دارای قیمت مناسبی نیز می باشد. ما در اینجا قثد داریم شما را با نسل جدیدی از نایلون پشت پنجره برای عایق سازی آشنا کنیم. پلاستیک عایق پنجره آسان مش، محصولی جدید با کارایی بالا که نه تنها در مصرف انرژی صرفه حویی می کند، بلکه موجب ذخیره شدن پول شما نیز می شود. زیرا در این روش علاوه بر عدم هدر رفت انرژی که مانع از پرداخت هزینه های بالاتر می شود، به دلیل قیمت مناسب و مقرون بصرفه بودن در پول شما صرفه جویی می کند.

ادامه مطلب...

همانطور که اشاره کردیم عایق بندی پنجره های قدیمی از بهترین روش ها برای صرفه جویی در مصرف انرژی گرمایشی می باشد، به این منظور می توان از پلاستیک عایق سرما استفاده نمود که از روش های بسیار ساده و کم هزینه برای عایق بندی می باشد. پلاستیک عایق پنجره آسان مش یکی از انواع عایق های پلاستیکی مورد استفاده برای عایق نمودن پنجره ها در فصول سرد سال می باشد. این محصول دارای روش نصب بسیار آسان بوده و به دلیل عدم نیاز به ابزار و مهارت خاص برای نصب از محبوب ترین و پر کاربرد ترین عایق های حرارتی محسوب می شود.

ادامه مطلب...

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است